sekerlileblebi

Just another WordPress.com site

>Uykusuz Nisan 2, 2009

Filed under: Bizden Haberler — Şekerli Leblebi @ 23:55

>


işte uykusuz bir gece. anne olmak zor. bugün gündüz de doğru dürüst hiç uyumayan küçük sıpa gece de ritmini bozmadı ve uyumuyor. deli gibi uykusu var ama bebişim uyuyamıyor. sanırım üst diş bayağı bir zor geliyor. evdeki herkese zorluk yansıyor tabii ki. büyümek zor ama büyütmek daha da zor:)
herşeye rağmen o kadar muhteşem bir duygu ki çocuk sahibi olmak, kelimelere dökebilmeme imkan yok. uykusuz ard arda geçen geceler, yorgunluk, ağlama sesinden harap olmuş sinirler, yatağa özlemle bakan gözler, vs..ama herşey sabah gelen küçücük bir gülücükle unutuluveriyor.yada çocuğun size sarılıvermesiyle. bazen hastayken (ki Dilam hep böyledir) sadece yanında sizi istemesi aslında kızılacak değil sevinilecek bir durum. o kadar seviyor ve güveniyor ki size demek ki o acı anında sadece siz ona iyi geliyorsunuz.
yaklaşık 2 sene evvel Dila’ya kzıdığım bir gün bir ablam bana demişti ki, ”kızın ağladığında bile mutlu ol, şükür et ki ağlayabiliyor, şükür et ki koşup yaramazlık yapabiliyor.” ablanın otistik bir çocuğu vardı vardı ve o günden 6-7 ay sonra vefat etti.
Allah’ım sana şükürler olsun, en küçük zerresini bile hakedemeyecek kadar acizim aslında, ama bana öyle büyük iki ödül, iki emanet verdin ki hayatımı sevinçle, mutlulukla, huzurla dolduruyorlar. o kadar çok seviyorum ki onları, bu yazıyı yazarken dahi gözlerimden yaşlar damlıyor.Rabbim acılarını gösterme bana.

Reklamlar
 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s